Start Wydarzenia Czas na Specjalności Czas na Spcejalności – cykl konferencji specjalnościowych z Hufca ZHP Białystok

Czas na Spcejalności – cykl konferencji specjalnościowych z Hufca ZHP Białystok

, / 168
Czas na Spcejalności –  cykl konferencji specjalnościowych z Hufca ZHP Białystok

Początek cyklu konferencji specjalnościowych Czas na specjalności wziął się z Hufca ZHP Białystok

Pierwszą konferencję w 2015r. zorganizowało nowo powstałe namiestnictwo specjalnościowe. Za przygotowanie całej konferencji odpowiadał phm. Adam Piotr Wnorowski.

Głównym powodem zorganizowania wydarzenia były nastające zmiany w specjalnościach. Chodziło o to, aby zapoznać z nimi instruktorów hufca Białystok. W trakcie zgłoszeń okazało się, że sama konferencją są zainteresowani instruktorzy z różnych chorągwi, którzy również przybyli na to wydarzenie. Konferencja odbyła się w Operze i Filharmoni Podlaskiej w Białymstoku przy ul. Odeskiej 1. Ponadto tak się złożyło, że prelegentami i uczestnikami pierwszej konferencji byli przyszli instruktorzy WWS.

Po konferencji okazało się, że w Białymstoku jak i w całej organizacji jest potrzeba organizowania takich wydarzeń. Dlatego rok później namiestnictwo specjalnościowe podjęło się ponownie zorganizowania tego wydarzenia, które odbyło się na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Podczas konferencji również prelegentami byli instruktorzy WWS.

Rok później konferencja odbyła się po raz ostatni w takiej formule jak miało to wcześniej miejsce.

Po rocznej przerwie wydarzenia wracają ponownie w kalendarz wydarzeń specjalnościowych. Teraz ideo Czasu na Specjalności jest organizowanie małych wydarzeń w Chorągwiach. Jeżeli chciałbyś, aby takie wydarzenie odbyło się w Twojej chorągwi skontaktuj się z phm. Adamem Wnorowskim, który dalej koordynuje te wydarzenie.